Den otevřených dveří Sv. Florián květen 2019

20.5.2019 Od admin

Ani dnešní počasí nás neodradilo, k tomu abychom jsme si užili den. Na svatého Floriána jsme připravily pro děti soutěže. Za každý splněný úkol dostali děti malou sladkost a razítko, které sbírali na soutěžní kartičku. Celkem bylo 6 stanovišť. Po splnění všech disciplín dostali děti diplom a samozřejmě pití či si mohli upéct párek. Kolem 16hod. byla vyhlášená tombola. Každý, kdo chtěl si mohli vyzkoušet i práci s AED a resuscitaci, se kterou se dennodenně setkáváme. V podvečer sice začalo poprchávat, ale ani to nám nezabránilo abychom si dnešní den pořádně užili společně s Vámi. Myslíme, že akce byla vydařená a tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří nás podpořili a také školícímu zařízení Tišnov za vypůjčení dýchací panny a AED defibrilátoru.