Sbírka humanitární pomoci povodně 2013

8.6.2013 Od admin

Naše jednotka nabídla Hasičskému záchrannému sboru jihomoravského kraje účast na likvidaci povodňových škod. Kraj naši pomoc přijal a  jednotka měla odjet 7.6.2013. Na základě této informace jsme zorganizovali sbírku humanitární pomoci, kterou jsme chtěli odvést do míst zasažených  povodní. Jelikož  voda v zaplaveném území stále neklesla  naše jednotka  nebyla zatím na místo odeslána, proto jsme přijali nabýdku Hasičského záchranného sboru Blansko , kterému jsme předali vybranou humanitární pomoc a ti ji odvezli do postižené oblasti na Mělnicku. Tímto chceme poděkovat jak jednotlivým občanům tak firmám (stavebniny Flamex, Hájek Karel), spolkům (Ochotnické divadlo, Mateřské centrum Ferda) a Městysi Svitávka, kteří přispěli do sbírky.

Foto zde: