Sbírka humanitární pomoci povodně 2013

Naše jednotka nabídla Hasičskému záchrannému sboru jihomoravského kraje účast na likvidaci povodňových škod. Kraj naši pomoc přijal a  jednotka měla odjet 7.6.2013. Na základě této informace jsme zorganizovali sbírku humanitární pomoci, kterou jsme chtěli odvést do míst zasažených  povodní. Jelikož  voda v zaplaveném území stále neklesla  naše jednotka  nebyla zatím na místo odeslána, proto jsme přijali nabýdku Hasičského záchranného sboru Blansko , kterému jsme předali vybranou humanitární pomoc a ti ji odvezli do postižené oblasti na Mělnicku. Tímto chceme poděkovat jak jednotlivým občanům tak firmám (stavebniny Flamex, Hájek Karel), spolkům (Ochotnické divadlo, Mateřské centrum Ferda) a Městysi Svitávka, kteří přispěli do sbírky.

Foto zde:

 

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich